Już w niedzielę, 28 czerwca, zapraszamy do Gminnego Ośrodka Wodnego Radgoszcz – Naróżniki na wyjątkowe święto tradycji, kultury i edukacji dla dzieci – Radgoskie Sobótki. Na wydarzenie zaprasza Wójt Gminy Radgoszcz Andrzej Fijał. Na uczestników czeka bogaty program atrakcji, w tym:
- występy artystyczne i koncerty,
- pokazy tańca,
- rodzinny konkurs budowy zamków z piasku,
- konkurs na najładniejszy wianek sobótkowy,
- tradycyjne puszczanie wianków na wodę oraz taniec „Radgoskich Świteziánek”,
- zabawa taneczna z zespołem JUPITER,
- degustacja regionalnych potraw przygotowanych przez Koła Gospodyń Wiejskich z Gminy Radgoszcz,
- bezpłatne atrakcje dla dzieci: dmuchańce, wata cukrowa, popcorn oraz przejażdżki motorówkami.
Początek wydarzenia: godz. 16.00
Serdecznie zapraszamy mieszkańców Gminy Radgoszcz oraz wszystkich gości do wspólnego świętowania i pielęgnowania pięknych tradycji sobótkowych.
Wydarzenie realizowane jest dzięki wsparciu finansowemu Województwa Małopolskiego. Patronat Honorowy objęli:
Marta Malec-Lech Członek Zarządu Województwa Małopolskiego
Do zobaczenia na Radgoskich Sobótkach!
RODO: pobierz.
Regulamin konkursu wianka: pobierz.


