Już w niedzielę, 28 czerwca, zapraszamy do Gminnego Ośrodka Wodnego Radgoszcz – Naróżniki na wyjątkowe święto tradycji, kultury i edukacji dla dzieci – Radgoskie Sobótki. Na wydarzenie zaprasza Wójt Gminy Radgoszcz Andrzej Fijał. Na uczestników czeka bogaty program atrakcji, w tym:

  • występy artystyczne i koncerty,
  • pokazy tańca,
  • rodzinny konkurs budowy zamków z piasku,
  • konkurs na najładniejszy wianek sobótkowy,
  • tradycyjne puszczanie wianków na wodę oraz taniec „Radgoskich Świteziánek”,
  • zabawa taneczna z zespołem JUPITER,
  • degustacja regionalnych potraw przygotowanych przez Koła Gospodyń Wiejskich z Gminy Radgoszcz,
  • bezpłatne atrakcje dla dzieci: dmuchańce, wata cukrowa, popcorn oraz przejażdżki motorówkami.

Początek wydarzenia: godz. 16.00

Serdecznie zapraszamy mieszkańców Gminy Radgoszcz oraz wszystkich gości do wspólnego świętowania i pielęgnowania pięknych tradycji sobótkowych.

Wydarzenie realizowane jest dzięki wsparciu finansowemu Województwa Małopolskiego. Patronat Honorowy objęli:

Marta Malec-Lech Członek Zarządu Województwa Małopolskiego

Do zobaczenia na Radgoskich Sobótkach!

RODO: pobierz.

Regulamin konkursu wianka: pobierz.

Inne wpisy